Ojciec zostawił córkę samą w domu

Hiszpański ojciec został aresztowany na popołudniowym wybrzeżu Costa Blanca za pozostawienie swojej pięcioletniej córki w domu, kiedy sam wybrał się na imprezę karaoke.

Jeden z jego sąsiadów zadzwonił na policję około godziny 3:25 w piątek rano po usłyszeniu krzyczącej i szlochającej dziewczynki.

Oficerowie wspięli się przez ogrodzenie na taras domu w Guardamar del Segura (prowincja Alicante), a gdy dziewczynka zobaczyła policję, podbiegła do ich i się przytuliła.

Policja przeprowadziła inspekcję domu, aby sprawdzić, czy coś złego stało się ojcu dziewczynki, z którym mieszka sama, ale nie znaleziono żadnego niepokojącego znaku czy też samochodu mężczyzny w pobliżu budynku.

Grupa policjantów doszła do tego, że jego samochód znajdował się niedaleko baru, w którym odbywało się karaoke.

Biorąc pod uwagę to, że ojciec, lat 35, był całkowicie trzeźwy i w żaden sposób nie wskazywał na to, iż nie jest w stanie zajmować się swoją córką, po tym jak został aresztowany i zeznawał przed sędzią, został zwolniony z oskarżeń w oczekiwaniu na proces.

Policja oraz sędziowie powiedzieli, że dziewczynka „przeżyła już wystarczająco dużo cierpienia” i nie trzeba dodawać do tego utrzymywania jej ojca w areszcie.

Pozwolono mu wrócić do domu, aby pozostać z dzieckiem aż do rozprawy sądowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CostaBlanca24.com - Costa Blanca w Hiszpanii, newsy i informacje.