Alicante

Wakacje w Alicante zapewniają dostęp do wspaniałych plaż, a także możliwość korzystania z wielu miejsc związanych z historią i kulturą Hiszpanii.

Dodając do tego prawdopodobieństwo bajecznych warunków pogodowych i dopasowania wszystkiego do harmonogramu może być jednym z największych problemów.

Słońce, morze i piasek to główne powody, dla których wiele osób odwiedza Alicante.

Playa del Postiguet to główna plaża w sercu kurortu, z czystym, bezpiecznym piaskiem, na którym można się dobrze bawić, a mniejsza i spokojniejsza plaża Playa del Coco znajduje się w odległości Kilka kilometrów od centrum kurortu znajduje się plaża San Juan, która jest pełna atrakcji, w tym licznych sklepów i barów. San Juan to także miejsce, w którym można znaleźć klub golfowy Alicante, który z pewnością zainteresuje osoby, które nie są związane z plażą.

W Alicante można zobaczyć wiele atrakcji kulturalnych. Polecamy wspinaczkę do Zamku Santa Barbara, podziwianie pięknych widoków na miasto lub odwiedzenie Kościoła Mariackiego, zbudowanego ponad trzy wieku temu na miejscu byłego, mauretańskiego meczetu i jednej z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych w Alicante.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CostaBlanca24.com - Costa Blanca w Hiszpanii, newsy i informacje.