Okazje i marki w Alicante

Podobnie jak poszczególne sklepy i marki na starym mieście na ulicach takich jak Avenida Federico Soto, Avenida Dr Gadea, Avenida Alfonso el Sabio i Rambla Mendez Nunez, Alicante posiada także kilka centrów handlowych.

Centra handlowe mają tendencję do przyciągania większej ilości sprzedawców, więc są dobrym miejscem na liście celów jeśli chcesz zakupić produkty znanych marek lub kiedy pada deszcz.

Panoramis znajduje się przy porcie, więc możesz połączyć wycieczkę w celu zakupów ze zwiedzaniem łodzi oraz jedzeniem w jednej z nadmorskich restauracji.

To raczej centrum rozrywkowe niż centrum handlowe, ponieważ posiada kina, place zabaw dla dzieci oraz organizowane są tam takie aktywności jak pokazy mody, muzyka na żywo i wystawy. Jednak znajduje się tam również wiele sklepów odzieżowych oraz sklepów z akcesoriami.

Najlepszym krytym centrum handlowym w Alicante jest Plaza Mar 2 przy Avenida Denia, gdzie znajdziesz kino, atrakcje dla dzieci i 120 sklepów, w tym Adidas, Ale-Hop, Benetton, C & A, H & M, Mango i Zara.
Znajduje się tam również wiele restauracji fast food, a także bar tapas ze świetnym wyborem przekąsek.

Jeśli szukasz modnej odzieży, w centrum handlowym Gran Via znajduje się filia Primark, dzięki czemu możesz kupić tanie dżinsy, buty i inne ubrania. Jest tam zawsze pełno ludzi, więc rekomendujemy udanie się tam podczas otwarcia, o 10 rano, lub około 14:00 gdy Hiszpanie jedzą lunch.

W centrum handlowym znajduje się wiele innych sklepów, w tym supermarket Carrefour, produkty pielęgnacyjne Druni, H&M, Lefties i The Phone.

Wiele sklepów w Hiszpanii nadal jest zamykana w godzinach popołudniowych. W Alicante małe, indywidualnie prowadzone sklepy również prawdopodobnie będą zamknięte, jednak centra handlowe, domy towarowe i El Corte Ingles pozostaną otwarte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CostaBlanca24.com - Costa Blanca w Hiszpanii, newsy i informacje.