Najlepsze Plaże dla Nudystów

W Hiszpanii jest mnóstwo naturystycznych plaż dla nudystów i naturystów, którą z nich wybrać? Poniżej sporządziliśmy listę tych najciekawszych!

1. Teneryfa – Playa La Tejita

Na Teneryfie znajduje się wspaniały ośrodek El Medano. Jest to raj dla surferów i całkiem fajny kurort, nie tylko ze względu na ostre wiatry, ale także bohemy, które gromadzą się tutaj mają dostęp do fali, piasku i słońca.

Dojście do Playa La Tejita, jednej z ciekawszych plaż dla nudystów znajdziesz na głównej plaży El Medano, znajdującej się u podnóża góry.

2. Teneryfa – Playa de la Pelada

Być może masz ochotę pozostać na Teneryfie, ale interesuje się bardziej chroniona i popularna plaża także w pobliżu kurortu El Medano? Playa de la Pelada jest zarówno chroniona jak i całkowicie prywatna. Plaża nie jest przepełniona ani przechodniami ani ciekawskim tłumem.

3. Almeria – Cabo de Gata i San José

Almeria to wspaniałe miejsce do zobaczenia na długi weekend albo jednodniową wycieczkę, a jeśli chodzi o naturystyczną enklawę, również znajdziesz tu wspaniałe miejsce – Cabo de Gata.

4. Cadiz – Faro de Trafalgar

Cadiz to cudowne miasto, pozostawia w odwiedzających uczucie odpłynięcia. Miasto jest tak umiejscowione, że przypomina wielki statek wycieczkowy. Jednak nie potrzebujesz morskich fal, aby odwiedzić plażę Faro de Trafalgar.

5. Marbella – Cabo Pino

Rozciągająca się wzdłuż Dunas de Artola Cabo Pino, znana jest również jako plaża Atola, jest to dobrze znana i przyjemna plaża dla nudystów w pobliżu Marbella. Znana ze swoich dizajnerskich butików sprawia, że na plaży pojawia się dosyć młody i zorientowany w trendach modowych tłum – ale czy to ważne, skoro wszyscy są nadzy?

6. Gran Canaria – plaża Maspalomas

Powrót na ciepłe i wspaniałe Wyspy Kanaryjskie, tym razem Gran Canaria i plaża Maspalomar. Urlop w Gran Canaria oferuje przyjemne wydmy, które sprawią, że poczujesz się jakbyś był pośrodku samej Sahary. Między latarnią morską Maspalomas a kurortem Playa del Ingles znajdziesz sekcję dla nudystów, jedną z licznych plaż nudystów na Gran Canaria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CostaBlanca24.com - Costa Blanca w Hiszpanii, newsy i informacje.