Całodobowa rozrywka

Jeśli jest jedna rzecz, z której słynie Hiszpania, to jest to z pewnością jej tętniąca życiem atmosfera, która panuje na ulicach o każdej porze dnia i nocy. W ciągu dnia możesz wybrać się na drinka lub przekąskę w jednej z licznych kawiarni i barów na świeżym powietrzu, czy pójść na zakupy…
Główne centra handlowe są otwarte przez cały dzień, od godziny 10 do 22 w nocy, a domy towarowe i pozostałe sklepy otwarte są również w niektóre niedziele w ciągu roku. Co więcej, w regionach nadmorskich w sezonie większość lokali zazwyczaj pozostaje otwarta do godziny 22:00. Przy okazji, pamiętaj, że oficjalną walutą w Hiszpanii jest euro.

W tym śródziemnomorskim kraju, szczególnie w miastach od czwartku do niedzieli, życie nocne jest wyjątkowo intensywne. Puby i kluby czynne są do trzeciej rano, a w niektórych przypadkach do samego rana. Istnieje również wiele innych dostępnych opcji, takich jak udział w pokazach flamenco czy musicalach.

Jeśli lubisz uczestniczyć w tradycyjnych wydarzeniach i przebywać na typowych uroczystościach, Hiszpania jest miejscem, w którym takie imprezy trwają przez cały rok: karnawałowe uroczystości w Santa Cruz de Tenerife i Cadiz (w lutym), Tydzień Wielkanocny (w marcu – kwietniu), festiwal ognia Fallas (w marcu), bieganie byków w San Fermín (w lipcu). A to tylko niektóre uroczystości, które znane są dobrze na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CostaBlanca24.com - Costa Blanca w Hiszpanii, newsy i informacje.