Główne atrakcje na Costa Blanca

1. Park Terra Mitica

Terra Mitica to park rozrywki, który zapewnia najlepsze zajęcia rekreacyjne dla całej rodziny. Z pewnością spędzisz tam cudowny czas z dziećmi oraz rodziną. Park podzielony jest na pięć różnych obszarów. Wszystkie te obszary posiadają odrębne tematy. Oprócz tego, park oferuje także odrębne ścieżki przeznaczone do celów rozrywkowych.

2. Park wodny Aqua Nature

Kolejnym wspaniałym miejscem do odwiedzenia w Costa Blanca jest aquapark wodny. Całkowita powierzchnia tego parku wynosi 40.000 metrów kwadratowych. Na terenie obiektu znajdują się zarówno baseny proste jak i falowe. Ten Aquapark jest pełen nie tylko wody, ale także rozrywek!

3. Park safari Rio

Jeśli chcesz spędzić dzień w otoczeniu zwierząt oraz przyrody, powinieneś udać się do parku safari Rio. Znajduje się tam wiele zwierząt, a cały park otoczony jest palmami, które tworzą naturalne środowisko.
Oprócz tego, park oferuje specjalne pokazy, w których możesz wziąć udział.

4. Muzeum Zabawek

Jeśli interesują cię podróże w przeszłość, to miejsce jest wręcz stworzone dla ciebie. Muzeum zabawek ma naprawdę wiele do zaoferowania. Zapewnia on wspaniałe wrażenia. Pozwala na doświadczenie pięknego kawałka historii. Znajdują się tutaj drewniani żołnierze, konie na biegunach, samochodziki, domki dla lalek oraz inne rodzaje figurek, które zapewnią ci dobrą zabawę.

5. Wyspa Tabarca

W obrębie Costa Blanca znajduje się wiele pięknych miejsc, a w tym – Wyspa Tabarca. Wyspa kiedyś została uznana za dom piratów, jednak obecnie jest to bezpieczne miejsce, do którego możesz się śmiało udać. Dobrą zabawę zapewnia możliwość dostania się na wyspę za pomocą łodzi.

Oprócz powyższych, istnieje wiele innych destynacji, które czynią Costa Blanca wspaniałym miejscem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CostaBlanca24.com - Costa Blanca w Hiszpanii, newsy i informacje.