lokale komercyjne dla firm do wynajęcia w Hiszpanii

Benidorm, czysta zabawa

Benidorm, czysta zabawa, CostaBlanca

Parki tematyczne, parki wodne i rezerwaty przyrody w Benidorm są zaprojektowane tak, aby zapewnić wszystkim fantastyczną zabawę, moc adrenaliny i rozrywkę z rodziną i przyjaciółmi podczas wakacji.

Wyobraź sobie przejażdżkę po roller coasterze 60 kilometrów na godzinę lub spływanie z wodospadu z 10 metrowym opadem, a to tylko niektóre z atrakcji w Terra Mitica, gdzie konkretne obszary inspirowane są przez Egipt, Grecję, Rzym i Iberię.

Jeśli lubisz koncepcje oparte na byciu mokrym, pokochasz park wodny Aqua Natura, Aqualandia (gdzie możesz pływać w basenie z gejzerami lub zjeżdżać na dół po zjeżdżalniach w strefy, gdzie nie czuć grawitacji.
Jest tam również przestrzeń dla rodziców – spa, gdzie mogą się zrelaksować, kiedy dzieci się bawią oraz Mundomar, gdzie zobaczyć można występy z delfinami i lwami morskimi. A jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest „zoo-immersja”, pojedź na Terra Natura i odwiedź rekiny…

Co jest w tym wszystkim najlepszego? To, że wszystkie centra są blisko siebie, dzięki czemu nie musisz wybierać, ponieważ możesz cieszyć się nimi wszystkimi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


espana24.pl alicante24.pl costablanca24.pl torrevieja24.pl

Copyright © CostaBlanca24.com - Costa Blanca w Hiszpanii, newsy i informacje.