Benidorm, czysta zabawa

Parki tematyczne, parki wodne i rezerwaty przyrody w Benidorm są zaprojektowane tak, aby zapewnić wszystkim fantastyczną zabawę, moc adrenaliny i rozrywkę z rodziną i przyjaciółmi podczas wakacji.

Wyobraź sobie przejażdżkę po roller coasterze 60 kilometrów na godzinę lub spływanie z wodospadu z 10 metrowym opadem, a to tylko niektóre z atrakcji w Terra Mitica, gdzie konkretne obszary inspirowane są przez Egipt, Grecję, Rzym i Iberię.

Jeśli lubisz koncepcje oparte na byciu mokrym, pokochasz park wodny Aqua Natura, Aqualandia (gdzie możesz pływać w basenie z gejzerami lub zjeżdżać na dół po zjeżdżalniach w strefy, gdzie nie czuć grawitacji.
Jest tam również przestrzeń dla rodziców – spa, gdzie mogą się zrelaksować, kiedy dzieci się bawią oraz Mundomar, gdzie zobaczyć można występy z delfinami i lwami morskimi. A jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest „zoo-immersja”, pojedź na Terra Natura i odwiedź rekiny…

Co jest w tym wszystkim najlepszego? To, że wszystkie centra są blisko siebie, dzięki czemu nie musisz wybierać, ponieważ możesz cieszyć się nimi wszystkimi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CostaBlanca24.com - Costa Blanca w Hiszpanii, newsy i informacje.