Najlepsze indyjskie restauracje w Alicante

Kuchnia hiszpańska w Alicante jest dość znana z tego, że jest lokalnym przysmakiem. Jednak podczas gdy owoce morza są codziennością dzięki bliskiemu sąsiedztwu wybrzeża, powstaje wiele restauracji oferujących szeroki wybór dań kuchni międzynarodowej. Dzisiaj pod lupę bierzemy dania kuchni indyjskiej!

• The Gallery Indian Restaurant

Jako miejsce o przystępnych cenach, jest to zdecydowanie popularne miejsce na mapie Alicante, do którego wiele osób wraca po więcej. W środku spodziewać możesz się dużo miejsca i przyjemnego wystroju. Z menu, ich „Sagg” jest szczególnie ulubioną pozycją wśród klientów.

• New Delhi Indian Restaurant

Klasyczne, pyszne naany z cudownie kremowymi, indyjskimi curry – to są dania, które z pewnością dostaniecie w New Delhi Indian Restaurant i na pewno się nie pożałujecie swojego wyboru. Przy pomocy profesjonalnego personelu, skorzystaj z porad i daj się namówić na kebab oraz ichniejszy ryż – gwarantujemy, że smakuje niebiańsko.

• Restaurante Namaste

Restauracja została nazwana właśnie w taki sposób, aby witać gości w iście niebiański sposób. Jest to restauracja, która oferuje jedne z najlepszych indyjskich dań jakie można sobie wyobrazić. Koniecznie musisz ją wypróbować!

• Tandoori House

Czy jest coś lepszego niż delektowanie się pysznymi tandoori w ramach kuchni indyjskiej? Oprócz sałatek, dipów oraz oczywiście tandoori, polecamy wam w tym miejscu wypróbować daal z ryżem – z pozoru proste danie, ale w tym miejscu smakuje wyjątkowo1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CostaBlanca24.com - Costa Blanca w Hiszpanii, newsy i informacje.