Jeśli jesteś typem romantyka…

Żyjesz marząc o opowieściach o księciu lub księżniczce z bajki? Róże są twoimi ulubionymi kwiatami i uważasz, że życie bez miłości nie ma znaczenia? Czy twoją ulubioną rozrywką na doskonały wieczór jest czas spędzony z twoim partnerem lub partnerką? Twoją ulubioną piosenkarką jest Whitney Houston, a film, który oglądasz najczęściej to „The Notebook”?

Zdecydowanie jesteś typem romantyka!

Kiedy myślisz o podróżowaniu, masz ochotę na spacer z partnerem trzymając się za ręce w otoczeniu, które sprawia, że czujesz się jakbyś był częścią romantycznego filmu? Jeśli jeszcze tam nie byłeś, na liście miejsc do odwiedzenia bez wątpienia znajduje się Park Buen Retiro w Madrycie oraz Park Marii Luizy w Sewilli. Są to idealne miejsca do realizowania twojego romantycznego marzenia.

Jeśli chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę w rocznicę, proponujemy zabrać ją na zachód słońca Alhambry w Mirador San Nicolas w Granadzie.

Masz kilka dni wolnego i chcesz uciec na kilka dni? Proponujemy wiele opcji! Krótka przerwa na łodzi na Balearach może być idealnym pomysłem na romantyczne wakacje pośród klifów i zatoczek. Jeśli twoja pasja do historii miłosnych wykracza poza to wszystko, odwiedź Teruel i zanurz się w jego legendach. A jeśli jesteś samotny – nie martw się, Hiszpania pełna jest magicznych miejsc, które idealne są do poznania drugiej połówki, nawet od pierwszego wejrzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CostaBlanca24.com - Costa Blanca w Hiszpanii, newsy i informacje.