lokale komercyjne dla firm do wynajęcia w Hiszpanii

Jeśli jesteś typem romantyka…

Jeśli jesteś typem romantyka..., CostaBlanca

Żyjesz marząc o opowieściach o księciu lub księżniczce z bajki? Róże są twoimi ulubionymi kwiatami i uważasz, że życie bez miłości nie ma znaczenia? Czy twoją ulubioną rozrywką na doskonały wieczór jest czas spędzony z twoim partnerem lub partnerką? Twoją ulubioną piosenkarką jest Whitney Houston, a film, który oglądasz najczęściej to „The Notebook”?

Zdecydowanie jesteś typem romantyka!

Kiedy myślisz o podróżowaniu, masz ochotę na spacer z partnerem trzymając się za ręce w otoczeniu, które sprawia, że czujesz się jakbyś był częścią romantycznego filmu? Jeśli jeszcze tam nie byłeś, na liście miejsc do odwiedzenia bez wątpienia znajduje się Park Buen Retiro w Madrycie oraz Park Marii Luizy w Sewilli. Są to idealne miejsca do realizowania twojego romantycznego marzenia.

Jeśli chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę w rocznicę, proponujemy zabrać ją na zachód słońca Alhambry w Mirador San Nicolas w Granadzie.

Masz kilka dni wolnego i chcesz uciec na kilka dni? Proponujemy wiele opcji! Krótka przerwa na łodzi na Balearach może być idealnym pomysłem na romantyczne wakacje pośród klifów i zatoczek. Jeśli twoja pasja do historii miłosnych wykracza poza to wszystko, odwiedź Teruel i zanurz się w jego legendach. A jeśli jesteś samotny – nie martw się, Hiszpania pełna jest magicznych miejsc, które idealne są do poznania drugiej połówki, nawet od pierwszego wejrzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


espana24.pl alicante24.pl costablanca24.pl torrevieja24.pl

Copyright © CostaBlanca24.com - Costa Blanca w Hiszpanii, newsy i informacje.